ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАД - 18 Січня 2010 - Харьковская Специализированная Школа №18 І-ІІІ ст
Четвер
08.12.2016
18:00
Разделы новостей
Нагородження [4]
Привітання! [16]
Новини [38]
Бібліотека [1]
Профспілки [0]
Форма входа
Календарь новостей
«  Січень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
МАН и Краеведенье:
Всього відповідей: 110
Мини-чат
200
Харьковская Специализированая Школа №18
Главная » 2010 » Січень » 18 » ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАД
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАД
15:16
Пархоменко Владислав 8 клас ІІІм.              англійська мова
Полякова Софія           8 клас ІІм.               зарубіжна література
Силкін Денис               8 клас І м.                хімія
                                   ІІ м.                       географія
Батюк Олександр          9клас ІІІм.              основи правознавства Підопригора Оксана      9 клас  ІІІм.              біологія
Расщупкіна Анастасія    9 класІІІм.               англійська мова
Сарапіна Дарина          9 клас І м.                зарубіжна література
Божко Іван                 11 клас ІІ м.               фізика
Іванова Тетяна           11 клас І м.                 англійська мова
                                            ІІІ м.               економіка
Клінова Маргарита       11клас ІІм.                 конкурс-захист екологічних проектів                                                        
Спузяк Ганна              11 клас І м.                 біологія
                                             ІІ м.                хімія
                                             ІІ м.                історія
                                             ІІІ м.               географія
Кайдалова Марина        11 клас ІІ м.             зарубіжна література
Категория: Привітання! | Просмотров: 521 | Добавил: Lushele | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]