Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад і МАН - 27 Січня 2009 - Харьковская Специализированная Школа №18 І-ІІІ ст
Понеділок
05.12.2016
22:38
Разделы новостей
Нагородження [4]
Привітання! [16]
Новини [38]
Бібліотека [1]
Профспілки [0]
Форма входа
Календарь новостей
«  Січень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
Оцените наш сайт
Всього відповідей: 304
Мини-чат
200
Харьковская Специализированая Школа №18
Главная » 2009 » Січень » 27 » Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад і МАН
Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад і МАН
14:51

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів

 

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!

 

Коваленко Дар’я Дмитрівна 8 клас ІІІ біологія

 

Лисицька Анастасія Андріївна 8 клас ІІ обслуговуюча праця

 

Підопригора Оксана Леонідівна 8 клас III математика, історія

 

Султанова Оксана Олегівна 10 клас  ІІ зарубіжна література

 

Іванова Тетяна Іванівна10 клас І історія, англійська мова

                                                          основи економіки

 

Спузяк Ганна Романівна 10 клас І  фізика

                                                                   І основи правознавства

                                                                   І зарубіжна література

                                                                   І хімія

                                                                   ІІ біологія

                                                                   ІІ географія

                                                                  ІІ англійська мова

 

 

Ващенко Алла Володимирівна 11 клас  І  основи правознавства, історія

Дмитренко Юлія Валеріївна    11 клас  ІІ   фізика

 

Задорожна Євгенія Вадимівна 11 клас І основи економіки

                                                                                І зарубіжна література

                                                                                І географія

                                                                               ІІІ українська мова

 

Захаров Кирило Вадимович11 клас ІІ математика

 

 Тітова Діана Валеріївна    11 клас ІІ конкурс-захист екологічних проектів

 

Козодавлева Вікторія Олегівна11 клас ІІ біологія

                                                                      ІІ фізика


Вітаємо і дякуємо вчителям, які підготували переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів

 

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18

Бурдін Сергій Вікторович

фізика

Соха Ірина В’ячеславівна

історія

Касімова Марина Борисівна

історія

Абаньшина Аліна Семенівна

англійська мова

Бєлєвцева Олена Михайлівна

географія

Гнатовська Тетяна Миколаївна

хімія

Жужельська Олена Іванівна

зарубіжна література

Фінько Тамара Анатоліївна

зарубіжна література

Касімова Марина Борисівна

основи правознавства

Кравцова Олександра Володимирівна

конкурс-захист екологічних проектів

Агафонова Галина Вікторівна

економіка


Категория: Привітання! | Просмотров: 675 | Добавил: Lushele | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]