П`ятниця
25.05.2018
03:08
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
Оцените наш сайт
Всього відповідей: 305
Мини-чат
200
Харьковская Специализированая Школа №18
Главная » Доска объявлений » Шпаргалка

д/зх з географії
18.11.2009, 11:39
Завдання з географії ( третій тиждень)
 6 клас: за параграфом 15 засвоїти поняття „мінерали”, гірські породи”. Написати твір „ Історія...( гірська порода за вибором - кам’яне вугілля, нафта, сіль, крейда, граніт,золото, мідь),описавши спосіб утворення, властивості, зовнішній вигляд, використання.
7 клас: пропоную продовжити подорож по річці, описавши природу місцевості за планом: рельєф, клімат, грунти, рослини, тварини. Для виконання роботи необхідно опрацювати матеріали параграфів 17- 19 та використовувати відповідні карти атласу.
8 клас: опрацювати тему „ Мінерально- сировинні ресурси”. Нанести на карту найбільші вугільні басейни, нафтогазоносні райони України.
9 клас: продовжуємо готуватися до іспитів- у білеті 27 необхідно охарактеризувати енергетичну промисловість України. На карту нанести найбільші Тес, ГЕС,АЕС України.Для тих учнів, яким цікаво дізнатися як отримують електрострум на різних типах електростанцій, пропоную підготувати пояснення для однокласників з використанням наочних посібників( ілюстрацій, схем, макетів або моделей). Тим, хто бажає показати, що він володіє інформаційними технологіями можна підготувати презентацію на тему „ Альтернативні джерела енергії”.
11- В клас: ознайомитися з типологією підприємств у різних країнах( теми 1, 2, 3). .
Добавил: Lushele |
Просмотров: 541 | Рейтинг: 4.0/1 |
Всего комментариев: 1
1  
angry angry angry angry angry angry

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]